Gözlemleyin.

İşletmenizi uygulamalarınızın merceğinden görün.

Entegre gözlemlenebilirlik araçlarıyla uygulamalarınızın gerçek zamanlı performansını keşfedebilir, dağıtım, operasyonlar, güvenlik ve hatta şirket içi BT üzerinden bulutunuzun her parçasına iş katkısı hakkında derin içgörüler elde edebilirsiniz.

Değer Kanıtı için bizimle iletişime geçin

Uygulama yığınınıza ilişkin derin içgörülerin kilidini açın.

Dijital çağda, uygulamanız sizin işinizdir. Ve müşterilerinize sunduğunuz deneyim, işinizi büyütebilir ya da küçültebilir. Dağıtım zincirinde bu kadar çok halka varken, işler ters gittiğinde sorun gidermek bir yana, uygulamanızı neyin harekete geçirdiğini bilmek bile yeterince zordur.

Uygulamanızı gözlemleme ve anlama ihtiyacı hiç bu kadar önemli olmamıştı – sadece dar bir şekilde performansa bakmak değil, uygulama gruplarının her bağlantılı parçasını ve yazılım kodundan altyapıya, ağdan güvenliğe kadar sunduğunuz deneyime katkısını değerlendirmek için bakış açınızı genişletin.

Birinci sınıf uygulama gözlemlenebilirliği araçlarını kullanarak, işletmenizin güvendiği her şirket içi, bulut veya SaaS uygulamasına ilişkin derin içgörülerle işletmenizi güçlendirebiliriz.

İki tüplü dalgıca bakmak

Uygulama içgörülerini iş sonuçlarına bağlayın

Uygulamanız sizin işiniz olduğunda, performansı sorgulamanın en iyi yolu uygulamanıza ilişkin derin içgörüler elde etmektir. Sonuçları yönlendiren eyleme geçirilebilir içgörüler sağlamak için gözlemlenebilirliği iş metrikleriyle ilişkilendirmenize yardımcı oluyoruz.

Geçişten önce performansı taklit edin

Gözlemlenebilirlik, canlı uygulama performansını izlemekle sınırlı değildir. Tek bir kod satırından genel buluta geçişe kadar uygulamanızdaki değişikliklerin tüm etkisini değerlendirmek için sentetik testleri kullanın.

Hizmet sağlayıcıların hesap vermesini sağlayın

Uygulama deneyiminize katkıda bulunan sağlayıcıların gerçek zamanlı hizmet kalitesini görün. SaaS, ISP’ler, barındırma ve daha fazlasını değerlendirin. Taahhütlerini yerine getirmelerini sağlamanıza yardımcı olan metrikleri ortaya çıkarırken, sağlayıcıdaki değişiklikleri simüle etme yeteneği geliştirmeleri değerlendirmenize yardımcı olur.

Dünya standartlarında teknoloji ile destekleniyor.

Sunduğumuz çözümleri desteklemek için sektör lideri ve yenilikçi teknoloji ortaklarından oluşan seçkin bir portföyü özenle seçtik. Birlikte çalıştığımız tedarikçileri görün:

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Kullanım Örneği

Güvenli uygulamaları daha hızlı geliştirin.

Entegre bir DevSecOps yaklaşımı ile uygulama teslimi, güvenlik ve devam eden operasyonları bir araya getirerek işletmeniz için daha güvenli uygulamalar sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Karmaşık yolun yukarıdan aşağıya bakan yüksek açılı görünümü

Değerimizi kanıtlayalım.

Ücretsiz bir Değer Kanıtı (PoV) ile size, doğru gözlemlenebilirlik araçları kombinasyonunun, işinizi oluşturan uygulamaların her yönüne ilişkin derin ve eyleme dönüştürülebilir içgörülerin kilidini açmanıza nasıl yardımcı olabileceğini göstereceğiz.

Bir yapı merdivenine bakmak