Suda dairesel bir dalgalanma yaratan tekne

İşleme koyun.

Uygulamanız sizin işinizdir.

Uygulamalarınız her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Söz konusu olan bu kadar çok şey varken, giderek bulut tabanlı hale gelen bir dünyada bunları nasıl işleteceğiniz ve yöneteceğiniz BT ve iş başarısı için çok önemli olacaktır.

Değer Kanıtı için bizimle iletişime geçin

Uygulamalarınızın daha iyi çalışmasını sağlayın.

Uygulamalarınızı oluşturmak, çalıştırmak ve büyütmek için kullanılan teknolojiler topluluğu, özellikle bulutu benimsedikçe daha karmaşık hale geliyor.

Maliyetleri kontrol ederken uygulama kullanılabilirliğini, performansını ve sürekliliğini sağlamak, uygulama, altyapı, ağ ve güvenlik yönetimini sınırlarına kadar zorluyor. Ve sorunlar ortaya çıktığında, silo odaklı BT ekipleri düzeltmek için birbirlerini ezip geçiyorlar.

Çığır açan izleme yaklaşımlarını ve güçlü bulut yerel teknolojilerini kullanarak, BT ekiplerinin uygulama performansı ve işletmenizin başarısı etrafında birleşmesine yardımcı oluyoruz.

Uygulamalarınızı daha iyi çalıştırmanız, ortamınızın her yönünü gözlemlemeniz, performansı ve ekonomiyi optimize etmeniz ve uygulama verilerini iş sonuçları üzerindeki etkiyle ilişkilendirmeniz için sizi güçlendiriyoruz.

Kıvılcım yaratan açılı taşlama makinesi

Uygulamanızın nasıl yaşadığını ve nefes aldığını anlayın

Uygulamalarınız işinizin merkezinde yer aldığından, nasıl çalıştıklarıyla ilgili her şeyi anlamak kritik önem taşır. Tüm uygulama ortamınızı görselleştiriyor ve kör noktaları aydınlatıyoruz, böylece her kaynağın nasıl bağlantılı olduğunu ve dijital deneyimle ilişkisini keşfediyorsunuz.

Uygulamanızın işiniz üzerindeki etkisini görün

Uygulamalar iş operasyonları için kritik öneme sahiptir – ancak iş başarısı üzerindeki etkileri her zaman görülemez. Uygulamalarınızın işleyişini işletmenizin hedefleriyle ilişkili temel metriklere bağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Uygulamaların sorunsuz çalışmasını sağlayın

Uygulamanızdaki aksaklıklar işinizi mahvetme potansiyeline sahiptir. Çözümlerimiz, uygulamaları daha proaktif bir şekilde çalıştırmanıza yardımcı olarak ufkun ötesini görmenizi ve sorunları iş sonuçlarını etkilemeden önce çözmenizi sağlar.

Yenilikçi teknoloji ile güçlendirilmiştir.

Müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilmek için sektör lideri ortaklardan oluşan bir portföy oluşturduk. Kimlerle çalışmayı tercih ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin:

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Kullanım Örneği

Olağanüstü dijital deneyim sunun.

Uygulamalarınızın performansını gerçek zamanlı kullanıcı etkisi ile ilişkilendirerek dijital deneyiminizi optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Okumaya devam et
Havada cevher tutan kanodaki kız

Nasıl faaliyet gösterdiğimizi görün.

Uygulamalarınızın işleyişini nasıl dönüştürebileceğimizi gerçek dünyada görmek için bir Değer Kanıtı (PoV) rezervasyonu yapın.

Kağıt Uçak havada yardım ediliyor