Bağlantı kurun.

Ortam her şeydir. Uygulamalarınızı farklı görme zamanı.

Uygulama performans verilerini iş bağlamıyla ilişkilendirmek ve iş hedeflerini ve daha iyi müşteri deneyimini destekleyen eyleme dönüştürülebilir içgörüler sunmak için güçlü gözlemlenebilirliği kullanın.

Değer Kanıtı için bizimle iletişime geçin

İş dilinde uygulama performansı.

Kuruluşlar dijitalleştikçe, BT operasyonları da iş dünyasının merceğinden değerlendiriliyor. Altyapı çevikliğinden yatırım değerlendirmesine kadar her şeyin iş etkisine göre değerlendirilmesiyle, BT ekiplerinin değeri kanıtlamak ve doğrulamak için yeni yollar keşfetmesi gerekiyor.

Uygulamanızın etkisini gerçekten anlamak için, performansına ilişkin görünürlükten daha fazlasına ihtiyacınız vardır.

Gerçek zamanlı uygulama verileri ile işletmeniz için en önemli metrikler arasında bağlantılar kurarak, bulut tabanlı bir dünyada işletmenizin büyümesini sağlayan önemli bağlamı ortaya çıkarıyoruz.

Antik kalıntı

Uygulamalarınızın iş performansına nasıl yansıdığını görün

Uygulama verilerini müşteri dönüşümü ve satış geliri gibi değerli iş metrikleriyle uyumlu hale getirmenize yardımcı oluyoruz, böylece işinizin kalbindeki uygulamalar aracılığıyla performansı gözden geçirebilir ve etkileyebilirsiniz.

Kullanıcı deneyimlerini görselleştirin ve takip edin

Uygulama gecikmesi gibi performans sorunlarının, müşterilerinizin yolculuğundaki önemli kilometre taşlarını tüketen terk etme tetikleyicileri haline nasıl gelebileceğini ortaya çıkaran, okunması kolay gösterge tablolarıyla kullanıcı yollarını gerçek zamanlı olarak görselleştirin.

Uygulama değişikliklerinin iş üzerindeki etkisini tahmin edin

Uygulama geliştirme, geçiş veya altyapı değişikliklerinin hem performans hem de iş hedefleri üzerindeki etkilerini sentetik olarak taklit ederek bilinçli kararlar alın.

Ortak ağımızla tanışın.

Performans içgörüsünü iş bağlamına dönüştürecek araçları sağlayan bir teknoloji ortakları topluluğu oluşturduk.

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Kullanım Örneği

Stratejik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan çözümler.

İşletmeniz için en önemli olan öğeleri derinlemesine anlayarak, mükemmel teknolojiyi belirlemenize yardımcı olacağız ve başarılı dijitalleşmeye giden yolun ana hatlarını çizeceğiz.

Okumaya devam et
Deniz manzaralı deniz feneri

Uygulamalarınızı farklı görme zamanı.

Görmek gerçekten inanmaktır ve bir Değer Kanıtı (PoV) ile birinci sınıf izleme araçlarımızın ve derin uzmanlığımızın uygulamanızı temel iş sonuçlarıyla mükemmel bir şekilde ilişkilendirmenize nasıl yardımcı olduğunu tam olarak göstereceğiz.

Yaprağın yakın çekimi