Telgraf direği

Dağıtım yapın.

Sürekli uygulama dağıtımını güçlendirin ve riski ortadan kaldırın.

Entegre CI / CD DevOps araçlarıyla kod düzeyinde içgörü ve akıllı otomasyonun gücünü keşfedin. Bulut tabanlı bir geleceğe adım atarken uygulama dağıtımını hızlandırın, hataları ortadan kaldırın ve işletmenizi daha hızlı sürüm döngüleri için hazırlayın.

Değer Kanıtı için bizimle iletişime geçin

Tüm yazılım hattınızı birleştirin.

Uygulamalarınızın dağıtımı asla durağan değildir. Daha iyi yazılım, daha iyi performans ve daha iyi deneyim sunmak için yeni kodların sürekli olarak kullanıma sunulmasıdır.

Uygulama geliştirme ve operasyonel izlemenin sorunsuz entegrasyonuyla, CI / CD modellerinin tüm potansiyelinden yararlanmak, riski azaltmak ve yazılım hattınızı güvenle yönetmek için tüm DevOps sürecini kolaylaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

Su boru hattı

Gerçek kullanıcılar için geliştirme ve üretim uygulamalarını yan yana çalıştırın

Sadece birkaç tıklamayla, örnek bir kullanıcı tabanında üretim uygulamalarının yanı sıra geliştirme uygulamalarını da çalıştırın. Tam ölçekli dağıtımdan önce yazılımı titizlikle test ederek ve ince ayar yaparak sizi her seferinde kusursuz bir deneyime hazırlıyoruz.

Zahmetsiz güvenlik

Geliştirme döngülerinizi kesintiye uğratmadan veya performansı yavaşlatmadan uygulamalarınızdaki kod düzeyinde güvenlik açıklarını belirleyin ve ortadan kaldırın. Uygulamalarınızın derinliklerini görmenize ve açıkları bulut hızında engellemenize yardımcı oluyoruz.

Uygulamanızı en iyi çalıştığı yerde dağıtımını yapın

Uygulama dağıtımlarınızı doğru yapmak yalnızca benimsediğiniz dağıtım metodolojisiyle ilgili değildir. İster şirket içi, ister özel bulut veya yerel bulut olsun, uygulamanızın çalışması için mümkün olan en iyi ortamı belirleyeceğiz. Ayrıca taşınmak için doğru zaman konusunda da size tavsiyelerde bulunacağız.

Dünya standartlarında teknoloji ile destekleniyor.

Bulut tabanlı BT’den yararlanmanıza yardımcı olmak için uzman teknoloji ortaklarından oluşan bir ekosistem oluşturduk.

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Kullanım Örneği

Güvenli uygulamaları daha hızlı geliştirin.

Entegre bir DevSecOps yaklaşımı ile uygulama teslimi, güvenlik ve devam eden operasyonları bir araya getirerek işletmeniz için daha güvenli uygulamalar sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Karmaşık yolun yukarıdan aşağıya bakan yüksek açılı görünümü

Değerimizi kanıtlayalım.

Ücretsiz bir Değer Kanıtı (PoV) ile uygulamalarınızın bulut yerel bir dünyada nasıl dağıtılacağını optimize etmek için bilgi, beceri ve teknolojinin nasıl bir araya geldiğini tam olarak göstereceğiz.

Işık prizması