Çalıştırın.

BT için olduğu kadar işiniz için de iyi olan performans bilgileri.

BT ortamınızda gelişmiş görünürlük, uygulama kullanılabilirliği, performansı ve giderek işletmenizin hedeflerine ulaşması açısından kritik öneme sahiptir.

Bir Değer Kanıtı Başlatın

Uygulamalarınızın performansını iş bağlamında ölçün.

Karmaşık uygulama ortamlarında, doğru performans bilgisini doğru zamanda doğru kişilere ulaştırmak kritik önem taşır. BT ekipleriniz için amaç, sorunlar ortaya çıktığında MTTR’yi azaltmak ve yanlış alarm veya yanlış bilgilendirme olmadan kök nedene ulaşmaktır. İş dünyası içinse uygulama performansının sonuçları nasıl etkilediğini anlamak yeni içgörü kapılarını açar.

Uygulama yığınınızın tamamına yönelik benzersiz görünürlük sayesinde, uygulamalarınızın işletmenize hizmet etmeye devam etmesi için yazılım, altyapı, ağ ve güvenlik genelinde sorunları gerçek zamanlı olarak gidermenize yardımcı oluyoruz.

Aynı zamanda, BT verilerini satış dönüşümü, envanter ve gelir gibi iş metrikleriyle ilişkilendirerek uygulamalarınızın performansını iş başarısıyla sıkı bir şekilde uyumlu hale getiriyoruz.

Bir tünelden geçen bulanık ışıklar

Teknoloji yığınınızın herhangi bir yerinde- sorunları kritik hale gelmeden önce tespit edin

Karmaşık bir uygulama dağıtım zincirinde kök nedeni tespit etmek, samanlıkta iğne aramaya benzer. Uygulamanızın çevrimdışı olduğu veya performans göstermediği her dakika, işiniz etkileniyor demektir.

Her ara bağlantıyı, ağ atlamasını ve API’yi gözlemleyerek tüm uygulama ortamınızı görselleştirmenize yardımcı oluyoruz. Bir sorunun ne zaman ortaya çıkabileceğini ve ortaya çıktığında hangi ekiplerin harekete geçeceğini bilmeniz için size öngörü sağlıyoruz – tüm bunlar MTTR’yi büyük ölçüde azaltıyor.

Uygulamanızla ilgili büyük kararları daha hızlı alın

Modern uygulama yönetimi, ince ayarlardan koda ve nerede barındıracağınıza kadar birçok yüksek riskli karar içerir.

Değişimin uygulamanız için ne anlama geleceğini simüle ederek sizi büyük kararların önünde tutuyoruz. Yeni web hizmetleri dağıttığınızda veya yeni bir veritabanı çağırdığınızda ne olacağını anlamak kolayca değerlendirilebilir, böylece artık en kötü gün senaryoları için aşırı planlama yapmazsınız ve daha bilinçli kararları daha hızlı alabilirsiniz.

Uygulama performansını iş sonuçlarıyla eşleştirin

Uygulama kullanılabilirliği ve optimum performansla ilgili teknik verileri işiniz için önemli olan bilgilere dönüştürün.

Uygulama performansı hikayesini önemli metriklerle nasıl birleştireceğinizi gösteriyoruz. BT ekipleri ilk kez, daha akıllı kararlar alınmasını sağlayan ve iş hedeflerini destekleyen iş odaklı gösterge tablolarıyla yeni projelerin ve inovasyonların değerini kanıtlayabiliyor.

En iyilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Seçkin bir iş ortağı portföyü ile çalışarak, dünya lideri teknolojinin tüm değerini işletmenize getiriyoruz.

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Kullanım Örneği

Bulut tabanlı bir geleceğe hazırlanın.

İşletmenizi buluta hazırlayın ve buluta özgü mimarileri kullanarak uygulama performansını artırın.

Okumaya devam et
Tatil köyü üzerinde telesiyej

Değeri kanıtlayın.

Hiçbir yükümlülüğü olmayan Değer Kanıtımızla (PoV), işletmenizin sorunsuz çalışmasını ve temel ölçütleri karşılamasını sağlayarak size katabileceğimiz katma değeri göstereceğiz.

Egzersiz yapan kişi