Optimize edin.

En yüksek performans. Minimum maliyet.

Uygulamalarınızın iş ve ekonomik performansını optimize edin. Gereksiz maliyetleri ortadan kaldırın, fazla kapasiteyi ayıklayın ve uygulama dağıtım zincirinizdeki zayıf halkaları belirleyin.

Değer Kanıtı için bizimle iletişime geçin

İşletme ve ekonomi için optimize edilmiş kapasite yönetimi.

Olağanüstü müşteri deneyimi sunmak, genellikle uygulamalarınızın hizmet vermeye devam etmesini sağlamak için daha fazla bilgi işlem kaynağına mal olur – hepsi en kötü gün senaryosuna göre boyutlandırılmıştır.

Sirket içinde çalışırken bu yeterince maliyetlidir, ancak uygulamalarınızı neredeyse sınırsız kaynağın hazır olduğu bulut için yeniden tasarladığınızda, harcamalar hızla kontrolden çıkabilir.

En yeni gözlemlenebilirlik araçlarını kullanarak, optimum performans elde etmek için uygulamalarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı oluyoruz. Kullanıcı yolculuklarını kolaylaştırmaktan uygulamaları sürekli olarak uç noktaya yakın boyutlandırmaya kadar, düşünülemeyeni başarıyoruz – paradan tasarruf ederken performans kazanımları.

Nakliye konteynerlerini düzenleyen forklift kamyonu

Uygulama dağıtımını anlayın ve basitleştirin

Uygulama teslimi genellikle karmaşık bir karşılıklı bağımlılıklar ağıdır. Uygulamanıza güç veren her süreç üzerinde görünürlük elde ederek, altyapı şişkinliğini tespit edip düzeltebilir ve uygulamaları hızlandırmak ve maliyetleri düşürmek için dağıtım zincirindeki gereksiz adımları azaltabilirsiniz.

BT ekibinize zamanı geri verin

Kötü optimize edilmiş uygulamalar, dağıtım sürecindeki verimsizlikleri telafi eden BT yöneticileri için bir yüktür. Optimizasyon sayesinde, BT ekibinizi bu süreçte kaybetmeden uygulamalarınızı ölçeklendirebilirsiniz.

Her senaryoyu test edin ve kazananı seçin

Uygulamanızın bir değişiklikten sonra nasıl performans göstereceğini önceden öğrenin. Farklı bir işletim sisteminden tamamen yeni bir barındırma konumuna kadar her şeyi test edin ve her değişikliğin beklenen performansı veya tasarrufu sağladığından emin olun.

Uygulamalarınızı en iyi iş ortaklarıyla optimize edin.

Sunduğumuz çözümlerin her zaman teknolojinin ön saflarında yer almasını sağlamak için sektör liderleri ve yenilikçilerle çalışıyoruz. Birlikte çalıştığımız tedarikçileri görün:

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Kullanım Örneği

Olağanüstü dijital deneyim sunun.

Uygulamalarınızın performansını gerçek zamanlı kullanıcı etkisi ile ilişkilendirerek dijital deneyiminizi optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Okumaya devam et
Havada cevher tutan kanodaki kız

Optimizasyon yolculuğunuza başlayın.

Uygulamalarınızı optimize etme konusunda kararsız mısınız? Bir Değer Kanıtı (PoV) ile, müşterilerimize yardımcı olma konusundaki kapsamlı deneyimimizin rehberliğinde faydaları görmenize yardımcı olabiliriz.

Kayanın kenarına yakın duran ve uzaklara bakan kişi