Kullanım Örneği: Entegre DevSecOps.

Optimize edilmiş ve esnek uygulama teslimi için uygulamalar ve araçlar.

Dağıtımı optimize etmek ve dijital deneyiminizi güvence altına almak için bulut yerel uygulamalarınızın dağıtımını, çalışmasını ve güvenliğini sorunsuz bir şekilde entegre edin.

Dağıtım yapmadan önce boşlukları kapatın.

Yeni dağıtımları canlı üretim ortamlarında test edin ve piyasaya sürülmeden önce gerçek çalışma zamanı performans göstergelerini inceleyin.

Kod düzeyinde güvenlik açıklarını belirleme.

Uygulamalarınızın koduna gömülü görünmeyen güvenlik açıklarını ortaya çıkarın ve kötü niyetli istismarlara kapıyı kapatın.

Güvenli uygulama dağıtım zincirleri.

Zarar vermeden önce güvenlik açığı göstergelerini tespit etmek için her atlama, adım ve bağlantı gibi uygulama dağıtımının yol haritanızı tam olarak görün.

Kaya oluşumu çerçeveleme deniz manzarası

Görünmeyen güvenlik açıkları dijital deneyimi sekteye uğratıyor.

İşletmenizin başarısı dijital deneyime bu kadar yakından bağlıyken, herhangi bir uygulama teslim sorunu, operasyonel aksaklık veya güvenlik saldırısı işletmeniz üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Daha fazla uygulamaya olan talep arttıkça ve yazılım sürümlerinin hızı yükseldikçe, güvenlik artık yazılım geliştirme süreçlerinin sonuna eklenemez.

Daha güvenli kodu daha hızlı ve daha ucuza teslim edin.

İlk tasarımdan entegrasyona, teste, dağıtıma ve yazılım teslimatına kadar yazılım geliştirme yaşam döngüsünün her aşamasına güvenliği dahil etmenize yardımcı oluyoruz.

Görünürlük, yaklaşımımızın anahtarıdır ve uygulamaları içten dışa korumaya ve uygulama ve güvenlik ekiplerinin bulutta güzel ama güvenli uygulamalar tasarlamak için daha iyi işbirliği yapabilecekleri bir kültür yaratmaya odaklanır.

Uygulama öncelikli güvenlik araçlarını, DevSecOps ve yazılım geliştirme uzmanlığımızı kullanarak güvenlik sorunlarını yaşam döngüsünün daha erken aşamalarında sürekli olarak ortaya çıkarıyoruz. Bu sayede çevik DevOps süreçlerinizi ve nihai uygulama deneyiminizi riske atmadan sorunları daha basit, daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde çözebiliyoruz.

DevSecOps kültürünüzü harika iş ortaklarıyla oluşturun.

Sektör lideri bir dizi teknoloji ortağıyla çalışmaktan gurur duyuyor, derin görünürlük ve iş içgörüleri sunmak için onların olağanüstü araçlarından yararlanıyoruz.

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

En iyi DevSecOps bulut stratejinizi tasarlayın.

Size gerçek anlamda entegre DevSecOps’un değerini gösterelim ve uygulama dağıtım zinciriniz üzerindeki etkisini kendiniz görün. Bugün ücretsiz bir Değer Kanıtı (PoV) ile başlayın.

Bir satranç oyununun yakın çekimi