Güneşte abseiling, zip hattında binici

Güvenli hale getirin.

İş açısından kritik uygulamaların korumasını artırın.

Dağıtımdan erişime kadar uygulamanızın her unsurunu daha iyi koruyun ve bulut yerel işletim modellerinin benimsenmesiyle ortaya çıkan yeni çalışma yöntemlerini güvence altına alın.

Değer Kanıtı için bizimle iletişime geçin

Güvenli dijital dönüşüm.

İşletmenizde kullanılan her kritik uygulama potansiyel bir siber güvenlik riski oluşturur. Bilinmeyen kodlardan VPN’lerden güvenli olmayan erişime kadar her şey risk düzeyini artırır.

Uygulama ortamınız geliştikçe ve bulutlar arasında dağıtıldıkça, dağıtım zincirlerinin ve bunlar içinde gerçekleşen veri alışverişlerinin güvenliğini sağlamak önemli zorluklar ortaya çıkarır.

Uygulamalarınızın güvenlik açıklarını hem dağıtım öncesinde hem de sonrasında kapatıyor ve ardından sınıfının en iyisi Zero Trust Ağ Mimarileri (ZTNA) ile erişimi güvence altına alıyoruz. Bu, buluta özgü BT işletim modellerini benimserken uygulamaları genel bulutlara ve SaaS’a taşımanın avantajlarından yararlanmanız için size güven verir.

Dalda asılı koza

Uygulamaları nerede çalıştıklarından bağımsız olarak koruyun

İnovasyonun hızı bu kadar yüksekken, işletmelerin uygulama odaklı güvenlik yaklaşımlarını benimsemeleri gerekiyor. Uygulamanız nerede barındırılırsa barındırılsın, tek tek kod satırlarını hedef alan tehditleri tanımlayan ve engelleyen benzersiz bir teknoloji kullanıyoruz. Bu, neredeyse sıfır performans etkisiyle elde edilir ve iş esnekliğinin içten dışa inşa edilmesini sağlar.

Zero trust güvenliğinin benimsenmesini hızlandırın

SaaS uygulamaları, uzaktan çalışma ve daha karmaşık teknoloji ekosistemleri geleneksel siber güvenlik yaklaşımlarını zorlamaktadır. BT ekiplerinin Zero Trust Network Architecture (ZTNA) en az ayrıcalık ilkelerini teknoloji yığınınızın her katmanına yerleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Dünyanın en büyük bulut güvenlik platformunu kullanarak kullanıcıların, uygulamaların ve cihazların uygulamalarınıza herhangi bir ağ üzerinden, herhangi bir konumda kolayca bağlanabilmesini sağlıyoruz.

Güvenli modern çalışma modelleri

Uzaktan erişim VPN’ine ihtiyaç duymadan kritik uygulamalara ve verilere bağlanarak kullanıcı deneyiminden ödün vermeden esnek çalışma modellerinin benimsenmesini sağlayın. Daha az risk, daha az maliyet ve daha az karmaşıklıkla özel uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyoruz.

Dünya standartlarında teknoloji ile destekleniyor.

Sunduğumuz çözümleri desteklemek için sektör lideri ve yenilikçi teknoloji ortaklarından oluşan seçkin bir portföyü özenle seçtik. Birlikte çalıştığımız tedarikçileri görün:

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Kullanım Örneği

Zero Trust ile önemli olanları güvence altına alın.

Kullanıcıları, verileri ve uygulamaları uçtan uca güvenli bağlantılarla koruyan Zero Trust Network Architecture (ZTNA) ile korumayı çevre savunmalarının ötesine taşıyın.

Okumaya devam et
Kaktüs sulu meyvelerinin yakın çekimi

Değer Kanıtı (PoV) için bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz bir PoV ile, modern güvenlik açıklarını ele alarak ve sizi bulut tabanlı bir geleceğe daha iyi hazırlayarak ağ oluşturma ve güvenlik konusunda nasıl yeni bir yaklaşım benimseyebileceğinizi göstereceğiz.

Tripod üzerinde güneşin doğuşuna bakan kamera