Gün doğumunda köye bakan Teleskobun yakın çekimi

Bulut yerel Değer Kanıtı.

.BT değerini daha hızlı sunmanın en iyi yolu.

Değer Kanıtı (PoV), keşif odağını sizin zorluklarınız ve ihtiyaçlarınız üzerine yerleştirir. “Bu işe yarıyor mu?” sorusuna cevap vermek yerine “Bu gerekli değeri sağlıyor mu?” sorusuna cevap arıyoruz.

Bir PoV Başlatın

Bulut teknolojisi – görün, test edin, kanıtlayın.

PoV, uygulama zorluğunuzu veya iş hedefinizi düzenlemek ve bunu bulut yerel araçlarıyla çözmeye çalıştığınızda neler olabileceğini görmek için benzersiz bir fırsat sunar.

Çalıştırdığımız PoV’lerin kendi ortamınızı, karşılaşabileceğiniz beklenen ve beklenmeyen koşulları ve işinizin bağlamını simüle etmesini sağlamak için olağanüstü çaba sarf ediyoruz. Bu, teknolojiler için gerçekten ödeme yapmadan ve kurmadan gerçekleştirmeyi umabileceğiniz kadar gerçekçi bir deneme.

Bir PoV seçmek, buluta geçiş gibi büyük adımlar dönüşüm planlarınızın ayrılmaz bir parçası olduğunda değerli bir güvence sağlar.

Kağıt uçaklar

Büyük sorular yanıtlandı

PoV genellikle kritik bir sorunuzla başlar. “Bu uygulamayı bulutta çalıştırırsak müşteri deneyimi nasıl değişir?” veya “Yeni bir mobil uygulama yayınladığımızda satışlara ne olur?”. Bunlar, bir PoV’un yanıtlarını verdiği ve üzerinde çalışmayı sevdiğimiz gerçek dünya zorluklarını oluşturmaktadır.

Daha iyi yatırım kararları

Bir PoV kullanmak, gerçek sonuçlara dayalı yatırım kararları almanıza ve teknolojiyi değeri açısından değerlendirmenize olanak tanır. BT performansını, iş sonuçları üzerindeki etkiyi değerlendirmenize gerçekten yardımcı olan metriklerle destekliyoruz.

Değer elde etme süresini azaltın

Bir PoV ile çalışmak kötü bir karar verme olasılığınızı azaltır ve dolayısıyla iş değerini görmeden önce geçen süreyi kısaltır. Elde edeceğiniz kanıtlar, oluşturduğunuz iş vakasını şekillendirmenize yardımcı olacak ve teslimata giden nihai yol haritasını bilgilendirecektir.

Kişiselleştirilmiş deneyim

Bu sadece bir teknoloji demosu değil, son derece kişiselleştirilmiş bir değerlendirmedir. Her şeyin gerçek olduğundan ve aldığınız bilgilerin güvenilir olduğundan emin olmak için uygulamaları dağıtıyor, verileri kullanıyor ve operasyonel ortamınızı mümkün olduğunca taklit ediyoruz. Biraz zamanınızı ve bağlılığınızı gerektirse de, sonuçlar her zaman buna değer.

Başka kim PoV ile başladı?

AppDynamics’in hem temel performans ölçümlerinde hem de güvenlikte görünürlük sağlayarak iyileştirmeleri yönlendiren ve daha hızlı sorun gidermeye rehberlik eden içgörüler sunma potansiyelini her zaman gördük. ONOTIO’da bunu başarmamıza yardımcı olabilecek bir iş ortağı bulduk. Deneyimli ekipleri, AppDynamics’in işletmemiz için tam potansiyelini ortaya çıkarmak için kendi ekibimizle sorunsuz bir şekilde entegre oldu.

– Türker Ucun, System Architect, Bilyoner

Başka kim PoV ile başladı?

ONOTIO ile uzun yıllardır çalışıyoruz ve AppDynamics konusundaki rehberlikleri ve destekleri, karmaşık bankacılık ve üçüncü taraf uygulamalarımızda ortaya çıkan sorunları belirleme ve çözme becerimizde kritik öneme sahip oldu.

– Nihat Atabey, IT Operations & Infrastructure Executive, AlBaraka Turk

Başka kim PoV ile başladı?

ONOTIO ile 2019’dan beri çalışıyoruz ve teknik bilgi ve uzmanlıkları uygulama projelerimizin başarısına büyük katkı sağladı. Deneyimli ekipleri, uygulamalarımızın analizi, performans izleme ve alarm yönetiminin yanı sıra sürekli destek ve danışmanlık konusunda uygulamalı yardım sağlayarak AppDynamics konusunda kendi yetkinliğimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

– Necdet Türker, IT Automation & Management Systems Manager, Turkish Telecom

Başka kim PoV ile başladı?

ONOTIO, hem şirket içi hem de üçüncü taraf uygulama geliştirmeyle ilgili uzun süredir devam eden sorunların üstesinden gelmemize yardımcı oldu. AppDynamics konusundaki bilgi ve anlayışları, sorunları daha hızlı tahmin etmek ve çözmek için bireysel ayrıntılı performans ölçümlerini kullanarak sofistike olay tabanlı proaktif uyarı sisteminden yararlanmamıza yardımcı oldu. Yönetim ekibimiz ayrıca müşteri yolculuklarımız ve KPI’larımız hakkında daha fazla gerçek zamanlı görünürlük elde ediyor.

– Timocin Apak, EXCO Management Team, Vodafone

Başka kim PoV ile başladı?

ONOTIO, AppDynamics’in kapsamlı yeteneklerinden yararlanarak bize uygulamalarımız üzerinde 7×24 gözlemlenebilirlik sağladı. Ayrıntılı gösterge tabloları ve gelişmiş alarm mekanizmalarının yanı sıra ONOTIO ekibinin gece gündüz uzman desteği, sorunların temel nedenini belirlememize ve doğru çözümleri daha hızlı uygulamaya koymamıza yardımcı oluyor.

– İlker Hasgul, IT Data Center and Monitoring Manager, LC Waikiki

Bir Değer Kanıtı Planlayın.

Sadece formu doldurun, bize aklınızdan geçenleri söyleyin ve nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için sizinle iletişime geçeceğiz.