Kullanım Örneği: Sorunsuz bulut geçişi.

Bulut fırsatlarını güvenle en üst düzeye çıkarın

İlerlemeyi hızlandırmak için buluta geçiş yolculuğunuzun her adımını izleyin ve optimize edin, riski azaltın ve değeri daha hızlı yakalayın. Bulut tabanlı BT işletim modellerinin geleceğinin temellerini atın.

Buluta giden yolunuzun riskini azaltın.

Sorunları hızla tespit etmek ve çözmek için yeni ve mevcut ortamlarda gerçek zamanlı performansı gözlemleyin.

Hibrit modelleri benimseyin.

Geçiş öncesinde, sırasında ve sonrasında uygulamalarınızın hem buluttaki hem de şirket içindeki performansına ilişkin derinlemesine içgörülere erişin.

Geçiş öncesinde kıyaslama performansı.

Sentetik modellemeden yararlanın ve toptan geçişten önce yeni dağıtımları canlı ortamlarda test edin.

Bisikletli iki kişi kameradan uzaklaşıyor

Kötü geçiş, bulut başarısını engelliyor.

Buluta geçiş, kuruluşunuzu bulut tabanlı BT’ye geçiş için konumlandırırken yeni ölçeklenebilirlik ve esneklik seviyeleri vaat ediyor. Ancak uygulamalarınız üzerindeki etkilerini önceden değerlendiremediğiniz ve geçişi gerçekleştirirken performansı sorgulayamadığınız zaman başarılı bir geçiş engellenir.

Yalnızca uygulamalarınızı bulutta çalıştırmanın etkilerine ilişkin gerçek bir görünürlük ve iş sonuçlarını yönlendiren metriklerle korelasyon sayesinde geçiş riskini ortadan kaldırabilir ve bulut yerel BT’nin potansiyelini kendi koşullarınıza göre yakalayabilirsiniz.

Geçişin her aşamasında önemli içgörüler elde edin.

Tüm önemli iş bağlamıyla birlikte uygulama performansına ilişkin gerçek zamanlı bilgiler sunarak bulutu benimsemeniz için size güven veriyoruz. Bu, işinizin iyiliği için geçişinizi planlamanıza, izlemenize ve değerlendirmenize yardımcı olan 360 derecelik bir bakış açısı sağlar.

Uygulamalarınızı modellenmiş ve kontrollü canlı ortamlarda test edip değerlendirerek hem BT hem de iş dünyası için kabul edilebilir gecikme süresinden hedef gelire kadar değerli ölçütler oluşturun.

Ve uygulamalarınız bulutta çalışmaya başladıktan sonra, seçtiğiniz stratejinin iş sonuçları üzerindeki etkinliğini doğrulamak için performanslarını izlemeye devam edin veya sürekli değişimi desteklemek ve hatta gerekirse bulutları değiştirmek için içgörüleri kullanın.

Dünya standartlarında araçlarla geçişi destekleyin.

Bulut yolculuğunuzu kolaylaştıran çözümler sunmak için kendi teknik uzmanlığımızı ve iş zekamızı seçkin bir iş ortağı portföyünün endüstri lideri teknolojisiyle birleştiriyoruz.

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Bizi bulut yolculuğunuza götürün.

Ücretsiz bir Değer Kanıtı (PoV) ile bizimle iletişime geçin, size yol haritanızı nasıl basitleştirdiğimizi ve buluta geçişinizi nasıl güvenli bir şekilde yönlendirdiğimizi gösterelim.

Göldeki balıkçının kuş bakışı görünümü