Kullanım örneği: Kusursuz müşteri deneyimi sunmak.

Her uygulamayı optimize edin ve müşterinizin dijital yolculuğunu geliştirin.

Müşterilerinizin dijital deneyimini olumlu yönde etkilemek için uygulama performansını gerçek zamanlı kullanıcı etkisiyle ilişkilendirin.

Müşteri beklentilerini karşılayın.

Uygulama zincirinizin derinliklerine inin ve dijital deneyimi geliştirmek için doğru kaldıraçları daha çekici hale getirin.

Daha hızlı önceliklendirin ve düzeltin.

Performans sorunlarının temel nedenini hızla belirleyin ve deneyim etkisine göre önceliklendirin.

Yeni fırsatlar yakalayın.

Dağıtımları hızlandırmak ve riski en aza indirmek için bilgi işlem gücünden yazılım koduna kadar olası değişiklikleri test edin ve değerlendirin.

Diamond'ın yakın çekimi

Dijital deneyiminiz hedefinizi tutturuyor mu?

Müşteriler dijital deneyimlerinden ne beklemeleri gerektiğini biliyor ve bunu sağlayamayan markalar işlerini riske atıyor.

Müşterilerinizin kullandığı uygulamalar ve hizmetler genellikle yazılım, altyapı, ağlar ve güvenliği kapsayan karmaşık dağıtım zincirlerinin ürünüdür. Bağlantılardan biri yetersiz performans gösterirse, tüm müşteri deneyimi tehlikeye girebilir.

Sorunları kritik hale gelmeden önce tespit etmek ve gidermek, tutarlı ve kusursuz bir dijital deneyim sunmak için çok önemlidir. Ancak bunu başarmak, en önemli şeylere öncelik vermenize yardımcı olmak için teknoloji yığınınıza ilişkin yeni içgörü düzeyleri gerektirir.

Deneyiminizi yeni bir ışık altında görün.

Birinci sınıf dağıtım ve izleme araçlarının bir kombinasyonuyla, müşterilerinizin dijital deneyiminin kalbinde yer alan uygulamaların ve BT bağımlılıklarının performansı hakkında size tam görünürlük sağlıyoruz.

Özelleştirilmiş gösterge tabloları aracılığıyla sunulan uygulama performansını müşteri deneyimi göstergeleriyle ilişkilendirerek daha hızlı aksiyon alınmasını sağlıyoruz ve müşterilerinizin beklediği kusursuz etkileşimleri sağlıyoruz.

Dijital deneyim avantajı.

Doğru teknolojilerle çalışmak, müşterilerinizin her zaman en iyi dijital deneyimi yaşamasını sağlamanın anahtarıdır. İhtiyacınız olduğunu bildiğiniz çözümleri oluşturmak için bilmeniz gereken markaları bir araya getirdik.

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Müşteri deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olmaya hazırız.

Bizimle ücretsiz bir Değer Kanıtı (PoV) çalışması yaparak işletmenize sağlayacağı faydalar konusunda bizi değerlendirin. Uygulamalarınızı izlemeye yönelik yeni bir yaklaşımın müşteri deneyiminizi nasıl dönüştürebileceğini size göstereceğiz.

Kavşak