Gün doğumunda rüzgar çiftliği

Operasyonel Verimlilik.

Bulut için daha az harcamaktan daha fazlası var.

Bulut, işletmelerin çalışma şeklini dönüştürüyor. BT’yi talep üzerine kullanmak için kullandığın kadar öde yöntemi sunarken, sorunsuz bir şekilde ölçeklendirmenize, daha esnek olmanıza ve yeni çeviklik seviyelerinin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor.

BT’nizi daha verimli hale getirin

Operasyonel mükemmellik karlılığınızı artırır.

Sistemlerinizi ve uygulamalarınızı bulutta çalıştırmak, şirket içi BT ile elde edilemeyen verimlilik iyileştirme kaldıraçlarının kilidini açar. Ölçeklenebilir kapasite, daha derin verimlilik içgörüleri ve teknoloji otomasyonu, kârlılığınızı artıran optimize edilmiş insanlar, süreçler ve varlıklar için sadece ilk adımdır.

Operasyonel mükemmelliği BT’nize yerleştirmenize yardımcı oluyoruz. Bulutu mantıklı olduğu yerlerde kullanarak ve henüz buluta hazır olmayan diğer her şeyi optimize ederek, işletmeniz için yeni zaman, çaba ve maliyet verimliliği seviyelerini ortaya çıkarıyoruz.

Füze fırlatma

Her türlü iş talebine yanıt verin

İşletmenizin güvendiği uygulamalar ve sistemler bulutta çalıştığında, artan talebi karşılamak için yeni kapasite eklemeniz yeterlidir ve şirket içi BT ile tedarik edilmesi ve dağıtılması haftalar sürecek bir işlemi saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Daha da iyisi, talep artışı sona erdiğinde “normale” dönün ve operasyonel maliyetleri işinize uygun şekilde azaltın.

Verimsizlikleri tespit edin ve ortadan kaldırın

İşletmeniz en iyi müşteri deneyimini sunmak için çabalıyor ve BT’nizin hem sonuçta hem de bunu yaratmanın maliyetinde büyük bir payı var.

BT’nizi sürekli olarak izleyerek işinizi aksattığı noktaları tespit ediyor, kaynakların nerede şiştiğini belirliyor ve buluta geçiş de dahil olmak üzere değişikliklerin maliyeti ve müşteri deneyimini nasıl iyileştirebileceğini modelliyoruz.

Sürekli performans iyileştirmeleri

Eski teknoloji ortamları işinizi boğabilir ve değişimi yavaş ve pahalı hale getirebilir. Kırılgan BT altyapılarından kurtulmak ve yalnızca gelecekteki değişiklikleri daha hızlı ve daha ekonomik hale getirmekle kalmayıp, aynı zamanda iş büyüme hedeflerinizi destekleyen sürekli ve önemli performans iyileştirmeleri sağlamak için bulut tabanlı BT işletim modelinden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Sektör liderleri için operasyonel verimlilik kazanımları.

Sektörlerinde ön sıralarda yer alan çok çeşitli müşterilerimiz için yeni BT verimliliği seviyeleri sunmaya yardımcı olduk.

Kullanım Örneği

Güvenli uygulamaları daha hızlı geliştirin.

Entegre bir DevSecOps yaklaşımı ile uygulama teslimi, güvenlik ve devam eden operasyonları bir araya getirerek işletmeniz için daha güvenli uygulamalar sağlayabilirsiniz.

Okumaya devam et
Karmaşık yolun yukarıdan aşağıya bakan yüksek açılı görünümü

Buluttan yararlanmaya hazır mısınız?

Ücretsiz bir Değer Kanıtı (PoV), hangi uygulamalarınızın bulutta çalıştırılmaya hazır olduğunu ve işletmenizin ne gibi acil verimlilik kazanımları elde edebileceğini keşfedecektir.

Bulutlu bir gökyüzüne uçan uçak