Tavandan sarkan ampuller

Müşterilerimiz.

Sektör liderlerine ve yenilikçilere güç veriyor.

Başarılarının ardındaki kritik uygulamaları optimize etmelerine, güvence altına almalarına ve geliştirmelerine yardımcı olan birinci sınıf araçları dağıtan en büyük ve en yenilikçi kuruluşlardan bazılarıyla çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Değer Kanıtı için bizimle iletişime geçin

Bölge genelinde dijitalleşmeyi teşvik edin.

Yaklaşık on yıldır her büyüklükteki işletmenin dijital deneyimlerinin merkezinde yer alan uygulamaları optimize etmelerine yardımcı oluyoruz.

Kritik uygulamaların buluta taşınması ve dağıtılmasından esnek, buluta özgü Zero Trust Network Architectures uygulanmasına kadar, değer elde etme süresini hızlandırmak ve en büyük iş hedeflerinizin gerçekleştirilmesini desteklemek için BT’nizin en iyi şekilde kullanılmasına rehberlik ediyoruz.

Hareket halindeki arabanın etrafı bulanık olan tarafı

Kimlerle çalışıyoruz:

Neden bizimle çalışıyorlar

AppDynamics’in hem temel performans ölçümlerinde hem de güvenlikte görünürlük sağlayarak iyileştirmeleri yönlendiren ve daha hızlı sorun gidermeye rehberlik eden içgörüler sunma potansiyelini her zaman gördük. ONOTIO’da bunu başarmamıza yardımcı olabilecek bir iş ortağı bulduk. Deneyimli ekipleri, AppDynamics’in işletmemiz için tam potansiyelini ortaya çıkarmak için kendi ekibimizle sorunsuz bir şekilde entegre oldu.

– Türker Ucun, System Architect, Bilyoner

Neden bizimle çalışıyorlar

ONOTIO ile uzun yıllardır çalışıyoruz ve AppDynamics konusundaki rehberlikleri ve destekleri, karmaşık bankacılık ve üçüncü taraf uygulamalarımızda ortaya çıkan sorunları belirleme ve çözme becerimizde kritik öneme sahip oldu.

– Nihat Atabey, IT Operations & Infrastructure Executive, AlBaraka Turk

Neden bizimle çalışıyorlar

ONOTIO ile 2019’dan beri çalışıyoruz ve teknik bilgi ve uzmanlıkları uygulama projelerimizin başarısına büyük katkı sağladı. Deneyimli ekipleri, uygulamalarımızın analizi, performans izleme ve alarm yönetiminin yanı sıra sürekli destek ve danışmanlık konusunda uygulamalı yardım sağlayarak AppDynamics konusunda kendi yetkinliğimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

– Necdet Türker, IT Automation & Management Systems Manager, Turkish Telecom

Neden bizimle çalışıyorlar

ONOTIO, hem şirket içi hem de üçüncü taraf uygulama geliştirmeyle ilgili uzun süredir devam eden sorunların üstesinden gelmemize yardımcı oldu. AppDynamics konusundaki bilgi ve anlayışları, sorunları daha hızlı tahmin etmek ve çözmek için bireysel ayrıntılı performans ölçümlerini kullanarak sofistike olay tabanlı proaktif uyarı sisteminden yararlanmamıza yardımcı oldu. Yönetim ekibimiz ayrıca müşteri yolculuklarımız ve KPI’larımız hakkında daha fazla gerçek zamanlı görünürlük elde ediyor.

– Timocin Apak, EXCO Management Team, Vodafone

Neden bizimle çalışıyorlar

ONOTIO, AppDynamics’in kapsamlı yeteneklerinden yararlanarak bize uygulamalarımız üzerinde 7×24 gözlemlenebilirlik sağladı. Ayrıntılı gösterge tabloları ve gelişmiş alarm mekanizmalarının yanı sıra ONOTIO ekibinin gece gündüz uzman desteği, sorunların temel nedenini belirlememize ve doğru çözümleri daha hızlı uygulamaya koymamıza yardımcı oluyor.

– İlker Hasgul, IT Data Center and Monitoring Manager, LC Waikiki

Değer kattığımız yerler.

Teknik bilgimizi ve iş uzmanlığımızı birinci sınıf araçlarla birleştirerek, müşterilerimizin en önemli noktalara değer katmasına yardımcı olan özel çözümler sunuyoruz.

En yaygın kullanım örneklerimizi görün.

Sektör lideri araçları sorunsuz bir şekilde birleştirin ve yerleştirme, operasyonlar ve güvenliği kolaylaştıran gerçek DevSecOps özelliklerinin keyfini çıkarın.

Değerimizi ilk elden görün.

Bir Değer Kanıtı (PoV) aracılığıyla, çözümlerimizin gücünü kendi canlı ortamınızda gösterebilir ve sizi dijitalleşme yolunda başlatabiliriz.

Şehir manzarasına bakan teleskop