Uzakta gün doğumu olan pist

Güvenlik ve Uyumluluk.

Siber güvenlik buluta giden yolda size rehberlik eder.

Kuruluşların, siber risk olmadan iş potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için bulut stratejisini güvenlik ve yasal uyumlulukla ilgili belirli ihtiyaçlarla eşleştirmesi gerekir.

Yolculuğunuza başlayın

Modern çağ için siber öncelikli BT.

Siber güvenlik isteğe bağlı değildir. Kullanıcılarınız ve müşterileriniz, uygulamalarınızın ve çevrimiçi hizmetlerinizin kullanımının güvenli olduğundan emin olmanızı bekler. Sektörünüze bağlı olarak, attığınız güvenlik adımlarını doğrulayan uyumluluk standartlarıyla bile karşılaşabilirsiniz.

İşletmenizin giderek daha fazla kullandığı bulut tabanlı uygulamalara daha uygun olan ve uyumluluk konusunda içinizin rahat olmasını sağlayan siber öncelikli bir BT yaklaşımıyla güvenlik korumanızı modernize etmenize yardımcı oluyoruz.

Gece karanlığında sokak lambaları

Siber riski azaltın ve daha güvenli bir şekilde bulut tüketin

Uygulamalarınızın ve hizmetlerinizin daha fazlasını buluta taşımak, normal güvenlik uygulamalarını kesintiye uğratır, ancak aynı zamanda bulutu güvenli bir şekilde kullanmak için güvenlik mimarilerini yeniden tasarlamak için heyecan verici bir fırsat sunar.

Zero Trust Network Architecture (ZTNA) gibi yeni yaklaşımları kullanarak dijital dönüşüm riskini azaltabilir ve işinizin daha büyük bir kısmını bulutta yürütebiliriz.

İş hızında güvenlik

Güvenlik her iş lideri için en önemli konu olsa da, temel koruma ilerlemeyi engellemez. Siber tehditleri öngörmenize, kritik uygulamaları korumanıza ve dijital varlıklarınızı savunmanıza yardımcı oluyoruz – üstelik tüm bunları işinize engel olmadan yapıyoruz.

Bulutta yasal uyumluluğu etkinleştirme

Uyumluluk işiniz için kilit bir unsur olduğunda, BT’nizin karşılaştığınız benzersiz güvenlik gereksinimlerini karşılaması önemlidir.

Güvenlik konusunda hassas kuruluşlar için, oluşturduğunuz temellerin ulusal ve uluslararası uyumluluk standartlarını karşıladığından emin olarak iş uygulamalarını bulutta çalıştırmanın avantajlarından yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Kurumsal kuruluşların BT güvenliğiyle mücadele etmelerine yardımcı oluyoruz.

İşletmenizi güvende tutmak için iş uzmanlığını, teknik ustalığı ve sektör lideri araçları bir araya getiriyoruz.
Kimleri korumaya yardımcı olduğumuza bir göz atın.

Kullanım Örneği

Zero Trust ile önemli olanları güvence altına alın.

Kullanıcıları, verileri ve uygulamaları uçtan uca güvenli bağlantılarla koruyan Zero Trust Network Architecture (ZTNA) ile korumayı çevre savunmalarının ötesine taşıyın.

Okumaya devam et
Kaktüs sulu meyvelerinin yakın çekimi

İşletmenizi bulutta güvence altına almanın ne anlama geldiğini görün.

Buluttaki sistemler için modernize edilmiş güvenlik uygulamalarının iş değerini daha derinlemesine incelemek ve bir değişiklik yapmaktan bekleyebileceğiniz faydaları görmek için ücretsiz Değer Kanıtımıza (PoV) katılın.

Birden fazla paraşütün siluetleri