İki Skydivers

Müşteri Deneyimi.

Müşterileriniz mükemmel dijital deneyime değer verir.

Müşterilerinizi tutarlı bir deneyimle memnun etmek için dijital temas noktalarınızdan gerçek zamanlı performans analizlerine yanıt vererek bir adım öne geçin.

Dijital yolculuğunuzu yükseltin

Ölçmediğiniz şeyi iyileştiremezsiniz.

Müşteriler dijital bir temas noktasıyla (web siteniz, mobil uygulamanız, iletişim merkeziniz ve daha fazlası) her etkileşime geçtiklerinde kusursuz bir deneyim beklerler. Her etkileşim, işletmenizi nasıl algıladıkları hakkında bilgi verir.

Temas noktalarınızın performansını ölçmüyorsanız, müşteri deneyimi (CX) stratejinizde oynadıkları rolü iyileştiremezsiniz.

Satışların önündeki engelleri tespit edebilmeniz ve yolculuk iyileştirmelerini daha hızlı yapabilmeniz için iyi ve kötü müşteri memnuniyeti ile ilişkili metrikleri ortaya çıkarıyoruz.

Yüksek atlamada bardan atlayan bir kişiye bakmak

Daha mutlu müşteriler yaratın

İşletmenizin dayandığı dijital temas noktalarının etkinliğine ilişkin kritik içgörüler sağlıyoruz.

Yavaş uygulamaların ve kötü tasarımın nerede sürtüşmeye neden olabileceğini tespit edin ve müşterilerinizi mutlu eden tutarlı deneyimler sağlamak için BT tedarik zincirinin hangi bölümünün hatalı olduğunu düzeltin.

İş büyümesini destekleyin

Kullanıcı yolculuğuyla ilişkili uygulama verilerini görselleştirerek, işletmenizin satışlarını neyin artırdığını belirleyebilir ve büyüme oluşturmanın yeni yollarını keşfedebiliriz.

Müşteri dönüşümünden sepet terkine kadar her şeyi ve deneyimden sorumlu uygulamaları optimize etmenin iş için nasıl iyi olabileceğini anlayın.

Ekiplerinizin aynı yönde hareket etmesini sağlayın

Dijital deneyim, perde arkasında yolculuğun farklı yönleri üzerinde çalışan BT, pazarlama ve uygulama geliştirme gibi birçok ekibin ürünüdür.

Deneyimi kullanıcı perspektifinden göstererek çalışanlarınızı aynı sayfada buluşturuyoruz. Böylece, sorunlar ortaya çıktığında doğru kişiler çözümü bulmak için hızla harekete geçer.

İşletmelerin dijital deneyime geçmesine yardımcı oluyoruz.

Müşterilerine sundukları dijital deneyimi dönüştürmek için en tanınmış markalardan bazılarıyla çalıştık.

Kullanım Örneği

Olağanüstü dijital deneyim sunun.

Uygulamalarınızın performansını gerçek zamanlı kullanıcı etkisi ile ilişkilendirerek dijital deneyiminizi optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Okumaya devam et
Havada cevher tutan kanodaki kız

Değer Kanıtı (PoV) ile müşterilerinizin yerine geçin.

Müşterilerinize sunduğunuz dijital deneyimi iyileştirmek, onların yerine geçerek başlar. Değer Kanıtımız (PoV), işletmenizle dijital ortamda etkileşime geçmenin gerçekten nasıl bir şey olduğuna ve müşteri yolculuğunu nasıl iyileştirmeye başlayabileceğinize dair benzersiz bir içgörü sağlar.

Merdivenlerden yukarı yürüyen ayakkabılarda yakın çekim