Kullanım Örneği: Zero Trust ile işinizi güvence altına almak.

Zero Trust Network Architecture (ZTNA) ile kullanıcıları, verileri ve uygulamaları güvence altına alın.

Bulutta dağıtılan uygulamalarınızı koruyun ve optimize edin ve siber dayanıklılığı geleneksel çevre güvenliğinin ötesine taşıyın.

Erişimi sürekli olarak doğrulayın.

Uygulamalara doğrudan bağlanın ve ortamınızda yanal hareketi önlemek için her kullanıcıyı, cihazı veya iş yükünü doğrulayın.

Uygulama dağıtımını optimize edin.

İster şirket içinde ister bulutta olsun, kurumsal kaynaklara hızlı ve güvenli erişim sağlamak için doğrudan uygulamaya bağlantılardan yararlanın.

Hibrit çalışma modellerini destekleyin.

Güvenli bir bulut yerel platformu kullanarak kullanıcıları, uygulamaları ve cihazları herhangi bir ağ üzerinden, herhangi bir konumda bağlayarak esnek çalışmayı destekleyin.

Su topu püskürtme ekin tarlası

Genişleyen saldırı yüzeyi güvenlik açıkları yaratıyor.

Bulut uygulamalarının artan kullanımı ve daha esnek çalışma talebi, kurumsal ağınızın geleneksel çevresini zorluyor ve siber suçlular için saldırı yüzeyini genişletiyor.

Güvenlik Duvarları ve VPN’ler gibi geleneksel çözümler sadece bir yere kadar işe yarar ve kötü niyetli saldırıların ağınızı tehlikeye atması için açık yollar bırakır – işinize sızmalarına ve yüksek değerli varlıkları aramalarına olanak tanıyan güvenilir erişim elde ederler.

Zero Trust paylaşımı ile korumayı yükseltin.

Siber esneklikten ödün vermeden bulut tabanlı BT’nin tüm avantajlarından yararlanmanız için Zero Trust Network Architecture uygulamanıza yardımcı oluyoruz.

Kullanıcılar, uçtan uca bağlantıları korumak ve optimize etmek için kimliği doğrulayan, riski değerlendiren ve erişim politikasını uygulayan güvenli bir platform aracılığıyla uygulamalara bağlanır.

Uygulamalara doğrudan erişim, VPN’lere veya kurumsal ağınıza dokunan diğer çözümlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Doğrulandıktan sonra, bulut üzerinden güvenli bağlantılar kullanıcılara en iyi deneyimi sunar.

Yenilikçilerden oluşan ağımızla tanışın.

Dünya standartlarında teknoloji ortaklarından oluşan özenle seçilmiş bir portföy, çözümlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Birlikte çalıştığımız tedarikçileri görün: 

Cisco App Dynamics 
ZScaler
Spectro Cloud
Harness
Cisco

Değer Kanıtı için bizimle iletişime geçin’.

Bir Değer Kanıtı (PoV) ile size Zero Trust Network Architecture bulutta çalışırken esnekliği nasıl artırabileceğini göstereceğiz.

Çanakta altın kümeler