Pistten kalkan uçak

Yaklaşımımız.

Misyonumuz, bulutun iş değerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaktır.

Tüm teknoloji yaşam döngünüzü kapsayan beceri ve uzmanlığımızla, bulutun size hizmet etmesini sağlıyoruz.

Size bunu bir PoV ile gösterelim

Her işletmenin daha rekabetçi olma ve daha iyi sonuçlar elde etme konusunda tasarımları vardır. İster daha düşük maliyetler, ister daha üretken çalışanlar veya daha mutlu müşteriler olsun çoğu da bu hedefleri bulutta gerçekleştirme potansiyelini görebiliyor.

Bulut her yerde daha yaygın hale geldikçe, odak noktamız yalnızca sunduğu avantajların erken farkına varmanıza yardımcı olmak değil, aynı zamanda bulut yerel BT’ye doğru ilerledikçe avantaj elde etmenizi ve bu avantajı korumanızı sağlamaktır.

Yaklaşımımız uygulama deneyimi ve iş performansı üzerine kuruludur. İlkinin kusursuz olduğundan emin olduğunuzda ikincisi zaten gelişecektir.

Kaptan direksiyon teknesinin yakın çekimi

Bulut Yerel Geçiş Çerçevemiz.

Halihazırda bulutta çalışıyor olmanız, hibrit bir yaklaşımla çalışıyor olmanız veya henüz hiç geçiş yapmamış olmanız fark etmeksizin, ayrıntılı Bulut Yerel Geçiş Çerçevemiz uygulamalarınızın bulutta tasarlanmasına, sunulmasına ve çalıştırılmasına rehberlik eder.

Keşfet simgesi

Keşfet

İşletmeniz için en önemli olan metrikleri ve sonuçları ortaya çıkarmak için derinlere iniyor ve istediğiniz sonucu sağlamak için en uygun çözümün resmini oluşturuyoruz.

Plan simgesi

Planla

İhtiyaçlarınıza göre oluşturulmuş bir çözüme ince ayar yapmak için birinci sınıf araçların mükemmel kombinasyonunu seçiyoruz ve bir Değer Kanıtı ile faydaları gösteriyoruz.

Hazır simgesi

Hazır et

Ayrıntılı bir planla donanmış olarak, araçları ve teknolojiyi kuruyor, yapılandırıyor ve güvence altına alıyoruz, böylece bulut hızında değerlerini gerçekleştirmeye hazır oluyorsunuz.

Etkinleştir simgesi

Etkinleştir

Çözümünüz hazırlandıktan sonra sıra lansmana gelir. Sizi çalışır hale getirmek için ortamınızda eksiksiz bir dağıtım başlatıyoruz.

Destek simgesi

Destekle

Deneyimli uzman ekibimiz her adımda yanınızda; yeni içgörüler sunmaya, sorunları gidermeye ve optimizasyona rehberlik etmeye hazır.

Değişimi şu şekilde gerçekleştiriyoruz.

Buluta geçişinizi değerlendirirken karşılaşabileceğiniz pek çok olası iş etmeni ve zorluk var.

Müşterilerimizin başarmasına yardımcı olduğumuz bazı kullanım örneklerini görün:

Sektör lideri araçları sorunsuz bir şekilde birleştirin ve yerleştirme, operasyonlar ve güvenliği kolaylaştıran gerçek DevSecOps özelliklerinin keyfini çıkarın.

Probleminizi tanımlayın, gerisini biz halledelim.

Bir Değer Kanıtı (PoV) rezervasyonu yapın ve bulut teknolojilerini kullanarak karşılaştığınız zorluklara karşı “Bu gerekli değeri sağlayacak mı?” sorusunu yanıtlamanıza yardımcı olalım.

Bulutların arasından bakmak