HABERLER

Yeni Doha ofisimiz: sizin için ne anlama geliyor?

Author: Tarkan Sualp

İşletmemizin Türkiye’de doğmasına rağmen, sadece Orta Doğu’da değil, tüm dünyada müşterilerimizle kurduğumuz güçlü ilişkilerden gurur duyuyoruz. Buna EMEA’daki tüm sektörlerden şirketler için büyük projeler sunmak ve müşterilerimizin bulut ve bulut yerel BT işletim modellerinin fırsatlarından yararlanmalarına yardımcı olmak dahildir. Bugün, bu taahhüt bizim için her zamanki kadar önemli olmaya devam ediyor, bu yüzden Katar’ın Doha kentinde yeni bir ofis açarak GCC bölgesine adım attığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ay resmi olarak açılan yeni ofisimiz, halihazırda bölgede faaliyet gösteren müşterilerimizle daha da yakın çalışmamızı sağlayacak.

Neden GCC?

GCC’ye aşina olanlar, GCC’nin dünyanın en hızlı hareket eden ve en dinamik pazarlarından biri olarak kabul edeceklerdir. Burada, büyüme ve yenilikler için gerçek bir istek var. Sürekli olarak olağanüstü dijital deneyimler sağlayan birinci sınıf teknolojiden yararlanmaya devam etme ihtiyacı da buna eşlik ediyor. Her ne kadar bu, önemli müşterilere yönelik uygulamalarını performansını garanti etmek, kullanıcılarınızın sürekli güvenliğini sağlamak veya BT varlıklarınızın bulut üzerinden dağıtımını yeniden tasarlamak anlamına gelse de, yeni fırsatlar arayanlara katabileceğimiz bir değer olduğunu kabul ediyoruz.

Müşterilerimizin dünya standartlarında araçlardan yararlanmalarına yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir sicile sahibiz ve hizmetlerimiz, müşterilerimizi diğerlerinden ayıran rekabet avantajıyla güçlendiriyor: işlerine güç veren uygulamaların konuşlandırılması, güvence altına alınması ve çalıştırılması için gereken metodu değiştiren yerel bulut BT’nin gücü.

Uzmanlarımız, GCC bölgesinde faaliyet gösterecek, müşterilerle yüz yüze görüşecek ve işyerinde gelecek, böylece işletmeler uzman tavsiyelerinden ve danışmanlıktan kesintisiz dijital deneyimlere kadar her türlü projede uzmanlıklarından yararlanabilecekler.

GCC ofisi sizin için ne anlama geliyor?

Yeni Doha ofisimizin resmi açılışı, işimiz için heyecan verici bir adım olmakla birlikte, yeni ve mevcut müşterilerimiz için de heyecan verici bir gelişmedir. Yeni ofisimiz, GCC’deki müşterilerimize, ülkedeki operasyonel, ticari ve teknik ekip üyelerimizle ve proje teslimini ve uzun vadeli stratejik planlamayı desteklemek için daha da iyi destek sunmamızı sağlayacak. Ancak bu yakınlık sadece bölgedeki müşterilerimize fayda sağlamaz.

Kendi işimizi büyütmek, bize halihazırda elimizde olan yetenek ve uzmanlığa yeni anlayışlar ve beceriler getirecek ekibimizi büyütmek için bir platform sunuyor. GCC’deki kuruluşlarla daha yakından çalışmak, sadece bir dizi endüstrideki ayak izimizi arttırmakla kalmayıp, aynı zamanda tüm müşterilerimize fayda sağlayacak yeni teknik beceriler ve yeni bakış açıları ile kendi uzmanlığımızı genişleterek giderek daha çeşitli bir müşteri portföyüyle çalışma fırsatı da veriyor.

Cisco, AppDynamics ve Zscaler gibi birinci sınıf ortaklarla yakın bir şekilde çalışarak, müşterilerimiz için yenilikçi araçların ve çözümlerin benimsenmesine ve kullanılmasına rehberlik etmeye, dijital dönüşümü hızlandırmaya ve iş performansını artırmaya devam edebiliriz.

Sırada ne var?

Bu son bölümün işimiz için neler sunduğunu görmekten heyecan duyuyoruz ve bize nasıl ihtiyacınız olursa olsun işinize yardımcı olmaya hazırız. Bizi halihazırda tanıyor olabilir, ortaklarımızla çalışmış olabilir veya sadece sizi nasıl destekleyebileceğimizi anlamak istiyor olabilirsiniz. Sizinle görüşmekten mutlulu duyacağız.

Bugün neler yapabileceğimizi görmek veya bizimle iletişime geçmek için kullanım senaryolarımıza göz atın.