Yönetilebilir Hizmetler.

Siz harika deneyimlere odaklanın; biz deneyimlerinizi gerçekleştirmeye özen gösterelim.

Kusursuz bir dijital deneyim sunma zahmetini ve endişesini uzman ekibimize bırakın.

Bir uzmanla konuşun

Tüm hareketli parçaların üstünde kalıyoruz.

Daha iyi müşteri deneyimi ve iş performansı için buluta geçmek ve buluta özgü teknolojileri benimsemek, heyecan verici yeni teknolojilerin yanı sıra çözülmesi gereken daha fazla bulmaca parçasını da beraberinde getiriyor.

BT yönetimli hizmetlerimiz, kod satırları ve ana bilgisayar altyapısından entegrasyonlar ve güvenliğe, iş bağlamına ve aradığınız sonuçları doğrulayan içgörülere kadar uygulama deneyiminin her yönüne hakim olmanızı sağlar.

Değişen dijital dünyanın taleplerini ve bunun BT ve iş operasyonları ekiplerine getirdiği ek yükü karşılayabilmenizi sağlıyoruz.

Yükü hafifletmek, işletme maliyetlerini azaltmak ve dijital dönüşüm planlarınızı ölçeklendirmek için ihtiyacınız olan her şey tek bir uzman iş ortağından temin edilebilir.

Saat mekanizmalarının yakın çekimi

İlki deneyimleyin.

Müşteri deneyimine ve peşinde olduğunuz iş hedeflerine lazer gibi odaklanıyoruz.

Maliyet optimizasyonu.

Basit fiyatlandırma, yardımımız için bütçe oluştururken sürprizlerle karşılaşmamanızı sağlar.

Sürücü koltuğunda kalın.

Kontrol her zaman sizde, biz sadece planlarınızı hızlandırmaya yardımcı oluyoruz.

İşletmenizle birlikte ölçeklendirin.

İster yükselişte olun ister kendi becerilerinizi geliştirmek isteyin, desteğimizi ihtiyaç duyduğunuz şekilde ölçeklendirin.

Kırmızı lazer

İyi bir dostunuz var.

AppDynamics’in hem temel performans ölçümlerinde hem de güvenlikte görünürlük sağlayarak iyileştirmeleri yönlendiren ve daha hızlı sorun gidermeye rehberlik eden içgörüler sunma potansiyelini her zaman gördük. ONOTIO’da bunu başarmamıza yardımcı olabilecek bir iş ortağı bulduk. Deneyimli ekipleri, AppDynamics’in işletmemiz için tam potansiyelini ortaya çıkarmak için kendi ekibimizle sorunsuz bir şekilde entegre oldu.

– Türker Ucun, System Architect, Bilyoner

İyi bir dostunuz var.

ONOTIO ile uzun yıllardır çalışıyoruz ve AppDynamics konusundaki rehberlikleri ve destekleri, karmaşık bankacılık ve üçüncü taraf uygulamalarımızda ortaya çıkan sorunları belirleme ve çözme becerimizde kritik öneme sahip oldu.

– Nihat Atabey, IT Operations & Infrastructure Executive, AlBaraka Turk

İyi bir dostunuz var.

ONOTIO ile 2019’dan beri çalışıyoruz ve teknik bilgi ve uzmanlıkları uygulama projelerimizin başarısına büyük katkı sağladı. Deneyimli ekipleri, uygulamalarımızın analizi, performans izleme ve alarm yönetiminin yanı sıra sürekli destek ve danışmanlık konusunda uygulamalı yardım sağlayarak AppDynamics konusunda kendi yetkinliğimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

– Necdet Türker, IT Automation & Management Systems Manager, Turkish Telecom

İyi bir dostunuz var.

ONOTIO, hem şirket içi hem de üçüncü taraf uygulama geliştirmeyle ilgili uzun süredir devam eden sorunların üstesinden gelmemize yardımcı oldu. AppDynamics konusundaki bilgi ve anlayışları, sorunları daha hızlı tahmin etmek ve çözmek için bireysel ayrıntılı performans ölçümlerini kullanarak sofistike olay tabanlı proaktif uyarı sisteminden yararlanmamıza yardımcı oldu. Yönetim ekibimiz ayrıca müşteri yolculuklarımız ve KPI’larımız hakkında daha fazla gerçek zamanlı görünürlük elde ediyor.

– Timocin Apak, EXCO Management Team, Vodafone

İyi bir dostunuz var.

ONOTIO, AppDynamics’in kapsamlı yeteneklerinden yararlanarak bize uygulamalarımız üzerinde 7×24 gözlemlenebilirlik sağladı. Ayrıntılı gösterge tabloları ve gelişmiş alarm mekanizmalarının yanı sıra ONOTIO ekibinin gece gündüz uzman desteği, sorunların temel nedenini belirlememize ve doğru çözümleri daha hızlı uygulamaya koymamıza yardımcı oluyor.

– İlker Hasgul, IT Data Center and Monitoring Manager, LC Waikiki

Bizi test edin.

Sadece okumakla kalmayın, yönetilebilir bir hizmet Değer Kanıtı (PoV) ile bizi test edin.

Koşarken insanların ayaklarının yakın çekimi