Profesyonel Hizmetler.

Uzmanlarımız bulut ile iş sonuçları sunuyor.

Danışmanlar, mimarlar ve mühendislerden oluşan kapsamlı bir ekip, ilk kapsam belirleme ve tasarımdan uzman dağıtım ve sertifikalı eğitime kadar her dijital dönüşümü destekler.

Değerlerimizi keşfedin

Dijitalleşme ortağınız.

Doğru bulut stratejisini tanımlayarak ve etkili bir şekilde uygulayarak kurumsal çevikliğinizi dönüştürebilir veya bulutu maliyetli bir kumar haline getirebilirsiniz.

Riskleri ortadan kaldırmaya ve bulut tabanlı bir BT işletim modeline geçişin olanaklarını aydınlatmaya yardımcı olan değerli bir iş ve teknik beceriler kombinasyonunu masaya getiriyoruz.

Birlikte ekipleri bir araya getiriyor ve mevcut teknoloji varlığınızdan operasyonel sıkıntılarınıza ve hatta iş vizyonunuza kadar önemli olan her şeyi mercek altına alıyoruz. Amaç, bir planı hayata geçirmek ve değişimin hızını belirlemektir.

Her aşamada profesyonel hizmetlerimiz, buluta geçme kararınızın karşılığını almanızı sağlamak için bilgi ve uzmanlık eksikliklerinizi giderir.

Uçağın kuş bakışı görünümü

Değeri daha hızlı hissedin.

Deneyimlerimizden yararlanın, böylece her kazancın farkına varın ve tuzaklardan uzak durun.

Yaşam döngüsü becerileri.

Yolculuğun hangi aşamasında karşılaşırsak karşılaşalım, ekibimiz size yardımcı olabilir.

Yetenek açıklarını kapatın.

Becerileriniz veya bilginiz tükendiğinde projeler artık beklemeye alınmıyor.

Sektör uzmanları.

Ekibimiz en üst düzeyde akreditasyona sahiptir ve arkalarında yüzlerce proje bulunmaktadır.

Yoldaki bulanık ışıklar

Yaklaşımımız.

Profesyonel hizmetlerimiz, yolculuğunuzun neresinde olursanız olun dijital dönüşümünüzden maksimum değer elde etmenizi sağlayan iki farklı yolu kapsar.

Uzmanlığımız ve fikirlerimiz dijital dönüşümlerinizin uçuşa geçmesine yardımcı olur.

Keşfet ve tasarla simgesi

Keşfedin ve tasarlayın.

İşletmeniz için en önemli şeyin ne olduğunu anlamak için derinlere iniyor ve bulut öncelikli yeni BT ortamınızın neye benzemesi gerektiğinin haritasını çıkarıyoruz.

Yükleme ve dağıtım simgesi

Kurulum ve dağıtım.

Bırakın uzman ekibimiz ağır işleri yapsın ve yeni araçları ve çözümleri en az zahmetle dağıtarak değer elde etme süresini hızlandırsın.

Yapılandırma ve optimizasyon simgesi

Yapılandırma ve geliştirme.

İster şirket içinde ister bulutta çalışıyor olun, teknolojinize ince ayar yapacak ve yatırımlarınızın değerini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan bağlamsal içgörüler sunacağız.

Tüm teknoloji yaşam döngüsünü kapsayan sürekli tavsiyeler, optimizasyonlar ve eğitimlerle teknolojinizden her gün en iyi şekilde yararlanın.

Danışma ve rehberlik simgesi

Danışma ve rehberlik.

Teknolojinizi daha ileriye taşımak mı istiyorsunuz? Yeni fırsatları ortaya çıkaracak ve oraya nasıl daha hızlı ulaşacağınızı göstereceğiz.

Özel teknik destek simgesi

Özel teknik destek.

Desteğimiz, temel uygulamalarınızın çalışır durumda kalmasını sağlayarak işletmenizin ihtiyaç duyduğu tutarlı ve kesintisiz dijital deneyimleri elde etmek için güçlü temeller oluşturmanıza yardımcı olur.

Sertifikalı Eğitim simgesi

Sertifikalı eğitim.

Tüm tedarikçi ortaklarımızdan eğitim sertifikaları alarak ekibinizin becerilerini geliştirmek ve elinizdeki araçların kullanımını ilerletmek için bize başvurun.

Başarı geçmişi.

AppDynamics’in hem temel performans ölçümlerinde hem de güvenlikte görünürlük sağlayarak iyileştirmeleri yönlendiren ve daha hızlı sorun gidermeye rehberlik eden içgörüler sunma potansiyelini her zaman gördük. ONOTIO’da bunu başarmamıza yardımcı olabilecek bir iş ortağı bulduk. Deneyimli ekipleri, AppDynamics’in işletmemiz için tam potansiyelini ortaya çıkarmak için kendi ekibimizle sorunsuz bir şekilde entegre oldu.

– Türker Ucun, System Architect, Bilyoner

Başarı geçmişi.

ONOTIO ile uzun yıllardır çalışıyoruz ve AppDynamics konusundaki rehberlikleri ve destekleri, karmaşık bankacılık ve üçüncü taraf uygulamalarımızda ortaya çıkan sorunları belirleme ve çözme becerimizde kritik öneme sahip oldu.

– Nihat Atabey, IT Operations & Infrastructure Executive

Başarı geçmişi.

ONOTIO ile 2019’dan beri çalışıyoruz ve teknik bilgi ve uzmanlıkları uygulama projelerimizin başarısına büyük katkı sağladı. Deneyimli ekipleri, uygulamalarımızın analizi, performans izleme ve alarm yönetiminin yanı sıra sürekli destek ve danışmanlık konusunda uygulamalı yardım sağlayarak AppDynamics konusunda kendi yetkinliğimizi geliştirmemize yardımcı oldu.

– Necdet Türker, IT Automation & Management Systems Manager, Turkish Telecom

Başarı geçmişi.

ONOTIO, hem şirket içi hem de üçüncü taraf uygulama geliştirmeyle ilgili uzun süredir devam eden sorunların üstesinden gelmemize yardımcı oldu. AppDynamics konusundaki bilgi ve anlayışları, sorunları daha hızlı tahmin etmek ve çözmek için bireysel ayrıntılı performans ölçümlerini kullanarak sofistike olay tabanlı proaktif uyarı sisteminden yararlanmamıza yardımcı oldu. Yönetim ekibimiz ayrıca müşteri yolculuklarımız ve KPI’larımız hakkında daha fazla gerçek zamanlı görünürlük elde ediyor.

– Timocin Apak, EXCO Management Team, Vodafone

Başarı geçmişi.

ONOTIO, AppDynamics’in kapsamlı yeteneklerinden yararlanarak bize uygulamalarımız üzerinde 7×24 gözlemlenebilirlik sağladı. Ayrıntılı gösterge tabloları ve gelişmiş alarm mekanizmalarının yanı sıra ONOTIO ekibinin gece gündüz uzman desteği, sorunların temel nedenini belirlememize ve doğru çözümleri daha hızlı uygulamaya koymamıza yardımcı oluyor.

– İlker Hasgul, IT Data Center and Monitoring Manager, LC Waikiki

Başlamak için uzmanlarımıza güvenin.

Bulut yolculuğunuza başlamaya hazır mısınız? Ücretsiz bir Değer Kanıtı (PoV) için bizimle iletişime geçin ve size nelerin mümkün olduğunu gösterelim.

Sudaki taşların yakın çekimi