Hakkımızda

Yazılım, tarayıcı sayfaları veya gelişmiş uygulamaları ile, artık çoğu işletmenin ön yüzü haline gelmiş durumda. Yazılımla olan tecrübeleri, müşterilerinizin artmasına, sabit kalmasına ya da azalmasına neden olan baslıca etken haline geldi. Bir konudan emin olabilirsiniz; bugünkü dünyada hızlı müşteri kaybının en temel nedeni kötü bir yazılım tecrübesi olduğu gibi, müşteri artışlarını da hızlı çözümler üretebilen, ileri teknoloji yazılımlar ve uygulamalar sağlamaktadır.

Bugün BT süreçleri halen iyileştirme sistemlerine güveniyor. Kötü bir yazılım tecrübesinin işinize olası etkisi ve bunu yapabileciği sürata karşı halen gelirinizi korumak ve çözüm üretemeyen, sadece kontrol amaçlı var olan BT yönetim sistemlerine güvenebilir misiniz?

- Performans sorunlarının kök nedenini bulup,çözmek için ne kadar zaman harcıyorsunuz?
- Altyapınız bir sonraki uygulama sürümünü destekleyecek mi?
- Yeni bir şehirde hizmete başladığımızda performans nasıl olacak?
- Neden bu müşterileriniz şikayetçi?

gibi, günümüz BT sorunlarına, işbirliği yapamayan ve tümleşik olmayan yönetim sistemleri ile zamanında ve gerçekçi bir şekilde karşılık verebilmek mümkün değil.

ONOTIO Teknoloji olarak, tecrübemizle, en iyi uygulamalar ve iş ortaklarımızla; işletmenizin, İş(Biz), Geliştirme(Dev) ve Operasyon(Ops) birimleri aracılığıyla tasarlanan gözetim sistem(leri) sonucu, etkili şekilde tümleşmesini sağlamaktayız. Sonuç olarak, uzun, sıkıntılı ve maliyetli arıza analiz süreçlerini yok edip, üzerine BT yapınızı iş mantığıyla haritalaştırarak, görünebilirlik, içerik, raporlama ve iş analitiği sağlıyoruz.

CEO’nuza dün akşamki 3G kesintisinin İş’e etkisini, Bilgi İşlem Direktörünüz’e yeni planladığınız sunucu değişim uygulamanızın gerçekten daha hızlı çalışacağının ispatlanmasını ya da, tatilde olan yazılım geliştirme uzmanınızın müşterilerinizin neden şikâyet ettiklerini öğrenmesini istiyorsanız… size yardımcı olabiliriz.

onotio-ofis